KREDYTY, POŻYCZKI

KORZYSTNA POŻYCZKA DLA BEZROBOTNYCH - GDZIE SZUKAĆ?

18 CZERWCA 2019

Od jakiegoś czasu nie posiadasz stałego miejsca pracy, przez co Twoje przychody są nieregularne i nie jesteś w stanie przedstawić zaświadczenia o zatrudnieniu? W takim przypadku otrzymanie kredytu bankowego będzie najprawdopodobniej niemożliwe. Alternatywą okazuje się jednak pożyczka dla bezrobotnych, którą bardzo często można uzyskać na korzystnych warunkach. Dowiedz się, gdzie szukać takich pożyczek i na co zwrócić uwagę przy ich zaciąganiu.

korzystna pozyczka dla bezrobotnych - gdzie szukac

Pożyczka bez zaświadczeń dla każdego

W momencie gdy bank stawia przed kredytodawcą sporo wymogów i sprawdza jego wiarygodność kredytową, to działające online firmy pożyczkowe zazwyczaj ograniczają formalności do minimum. W związku z tym nawet nie posiadając stałego zatrudnienia, będziesz mógł w kilkanaście minut pożyczyć bez problemu pieniądze w formie szybkiej pożyczki. Innym rozwiązaniem jest pożyczka na raty bez zaświadczeń. W przypadku takiego wsparcia finansowego koszty związane ze zwrotem pożyczonej gotówki możesz rozłożyć w czasie według uznania.

Wiele firm pożyczkowych działających w Internecie nie sprawdza baz kredytowych ani baz dłużników, w tym BIK oraz KRD, pożyczkodawcy nie oceniają również zdolności kredytowej. W związku z tym nawet nie posiadając zaświadczenia o dochodach, można bez większych problemów uzyskać pożyczkę. Musisz jednak pamiętać, że internetowe pożyczki ratalne mają zazwyczaj charakter krótkoterminowy i będą opiewały na okres od kilkunastu do maksymalnie kilku lat.

Ile kosztuje pożyczka dla bezrobotnych?

Mając na uwadze, że firma pożyczkowa podejmuje większe ryzyko nie weryfikując swoich klientów, łączny koszt uzyskania finansowania może być droższy niż w przypadku banku. Zawsze uwagę należy zwrócić na roczną realną stopę oprocentowania, czyli RRSO. Udziela w jasny sposób odpowiedzi na to, ile w skali roku będzie Cię kosztowało zaciągnięcie pożyczki.

Jeżeli RRSO w skali roku wyniesie 15%, to od każdego pożyczonego 1000 zł, będziesz musiał nadpłacić dodatkowe 150 złotych w prowizjach oraz odsetkach naliczanych przez firmę pożyczkową.

Jeżeli szukasz jednak szybkiej i relatywnie niewielkiej pożyczki (do kilku tysięcy złotych), wtedy często możesz spotkać się z promocjami dla nowych klientów, gdzie RRSO wynosi 0%. Oznacza to, że pierwsza pożyczka dla bezrobotnych i zadłużonych udzielana jest bez żadnego oprocentowania – pożyczając 2 tysiące złotych, oddajesz 2 tysiące złotych. W takim przypadku mowa jednak zazwyczaj o chwilówkach na bardzo krótki termin, maksymalnie 30 lub 45 dni.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5868 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
13692 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7824 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.