KREDYTY, POŻYCZKI

KORZYSTNE POŻYCZKI OD RĘKI PRZED ŚWIĘTAMI - KTÓRĄ WYBRAĆ?

10 GRUDNIA 2018

Zbliża się okres, który jest związany z kupnem prezentów, przygotowaniem świąt i wieloma innymi wydatkami, na przykład wyjazdami do rodziny. Czasami potrzebujemy dodatkowego wsparcia finansowego w postaci szybkiej pożyczki. Sprawdź, jakie są atrakcyjne oferty pożyczek od ręki na święta w 2018 roku.

Na co zwrócić uwagę biorąc pożyczkę od ręki?

Zacznijmy od tego, na jakie parametry zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się skorzystać pożyczki gotówkowej przed świętami. Zadaj sobie pytanie, na czym zależy Ci najbardziej. Jeśli chcesz skorzystać z pieniędzy w konkretny terminie, musisz upewnić się, kiedy otrzymasz przelew na konto. Warto zobaczyć, jaki czas gwarantuje nam zapis w umowie, a dodatkowo zapytaj konsultanta o dodatkowe możliwości.

Kolejna sprawa to możliwość uzyskania pierwszej pożyczki w korzystnej cenie. Wiele instytucji finansowych proponuje pierwszą transakcję bez dodatkowych kosztów. Darmowa pożyczka od ręki na świąta jest oferowana przez wiele podmiotów, zatem warto poszukać takiej opcji. Wtedy dotrzymując wyznaczonego terminu spłaty, oddasz tyle samo, ile pożyczyłeś. Takie oferty dotyczą zazwyczaj pożyczek krótkoterminowych spłacanych w terminie, na przykład do 30 dni.

Jeśli wiesz, że potrzebujesz nieco większej sumy, pomyśl o pożyczce ratalnej online. Wiele zobowiązań finansowych można rozłożyć w terminie. Sprawdź, na ile rat możesz się zdecydować i z jakimi kosztami będzie to związane.

Najlepsze pożyczki na święta

Przejdźmy teraz do konkretnych propozycji pożyczek świątecznych, z których możemy skorzystać. Są to propozycje online, to znaczy, że możesz wziąć pożyczkę pozabankową online - bez wychodzenia z domu.

Pożyczka świąteczna Vivus.pl

Vivius.pl proponuje pożyczkę gotówkową od 100 do nawet 3 000 złotych. Te kwoty dotyczą również pierwszej pożyczki. Na spłatę zobowiązania masz do 61 dni. Pierwszą szybką chwilówkę online możesz wziąć bez odsetek i prowizji. Pamiętaj, że te warunki obowiązują w momencie, gdy zostanie dotrzymane termin spłaty.

Wniosek składasz poprzez w formularz internetowy.

Do 50% rabatu na pożyczki na święta Smart Pożyczka

Druga oferta jest przeznaczona przede wszystkim dla stałych klientów, którzy mogą otrzymać rabat na pożyczki na święta. Dla klientów został wdrożony system lojalnościowego. Rabaty otrzymujesz na kolejne wzięte pożyczki. Zyskasz nawet 25% rabatu na kolejną pomoc finansową. Smart Pożyczkę możesz wziąć w kwocie od 200 zł do 7 000 złotych. Tutaj też masz możliwość wzięcia pierwszej darmowej pożyczki do 2 000 złotych na 30 dni.

 

Jeśli szukasz więcej ofert pożyczek gotówkowych przed świętami i nie tylko, sprawdź nasz ranking pożyczek online. Jesteśmy pewni, że znajdziesz korzystne dla siebie rozwiązanie.


Tekst: Aleksandra Klement


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
5535 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
12915 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
7380 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.