KREDYTY, POŻYCZKI

POŻYCZKA GOTÓWKOWA NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE – KTÓRĄ OPCJĘ WYBRAĆ

1 KWIETNIA 2019

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami – zorganizowanie rodzinnych spotkań, a w niektórych częściach Polski również kupno prezentów dla najmłodszych wiąże się ze sporymi kosztami. Jeżeli boisz się, że w Twoim domowym budżecie zabraknie płynności, warto pomyśleć o sięgnięciu po dodatkowe finansowanie, na przykład w formie pożyczki gotówkowej. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze właściwej pożyczki i którą opcję najlepiej wybrać.

Bank, firma pożyczkowa, a może chwilówka online?

Przy zaciąganiu pożyczki gotówkowej na krótkim termin i relatywnie niskie kwoty (do kilku tysięcy złotych) skorzystać możesz z szeregu łatwo dostępnych rozwiązań. Po pierwsze, tradycyjne banki często oferują specjalne produkty kredytowe lub pożyczkowe przed Wielkanocą dla nowych i obecnych klientów, oferując natychmiastowy dostęp do gotówki.

Innym rozwiązaniem pozostają usługi firm pożyczkowych oraz zaciągnięcie chwilówek online, w przypadku których wymogi stawiane przed pożyczkobiorcą są zazwyczaj niższe niż w bankach, a gotówkę można uzyskać szybciej.

Wszystko tak naprawdę rozbija się o koszt finansowania, czyli o to, ile będziesz musiał oddać w stosunku do pożyczonych sum. Właśnie dlatego tak istotne jest dokładne czytanie regulaminu oraz zawieranej umowy, aby uniknąć ukrytych kosztów albo bardzo wysokiego oprocentowania.

Pierwsza pożyczka gotówkowa do kilku tysięcy złotych za darmo?

Najwygodniejszą formą finansowania, jeżeli zabrakło Ci gotówki przed Wielkanocą, wydaje się być korzystanie z działających online firm pożyczkowych. W związku z dużą konkurencją na rynku, te oferują nowym klientom pierwsze pożyczki przy zerowych odsetkach i kosztach. W efekcie możesz pożyczyć nawet do kilku tysięcy złotych, które w przeciągu kolejnych kilkudziesięciu dni oddasz bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Kluczem jest tutaj jednak terminowość. Pominięcie terminu zwrotu środków może wiązać się bowiem z rozpoczęciem naliczania bardzo wysokich odsetek. Dlatego po raz kolejny zachęcamy do zachowania szczególnej ostrożności i dokładnego czytania umów. Dzięki temu spokojnie spędzisz Wielkanoc w rodzinnym gronie i nie będziesz musiał przejmować się pożyczką.

Alternatywnym rozwiązaniem w przypadku niedużych potrzeb finansowych jest założenie karty kredytowej. Dostępny na niej limit kilku tysięcy złotych (lub większy) spokojnie wystarczy na pokrycie bieżących wydatków, a następnie w kolejnych miesiącach będziesz mógł spłacić ją przy standardowej wysokości oprocentowania (lub całość w odpowiednim terminie bez ponoszenia dodatkowych kosztów).


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.