KREDYTY, POŻYCZKI

SZYBKA POŻYCZKA NA SPONTANICZNY WYJAZD

29 CZERWCA 2018

Spontaniczne wyjazdy są najlepsze! Przekonał się o tym każdy, kto taki przeżył. Niestety wtedy nie jesteśmy w stanie nic zaplanować. Wszystko dzieje się tu i teraz. Podobnie jest z pieniędzmi. Gdy planujemy wakacje, to mamy możliwość odłożenia konkretnej kwoty. Jednakże w przypadku nagłego wydatku potrzebne będzie dofinansowanie. Gdzie zdobyć pieniądze na już?

szybka pozyczka na spontaniczny wyjazd

Weź szybką pożyczkę

Gdy brakuje funduszy na wyjazd, dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka zaciągnięta w firmie pożyczkowej lub w banku. Jeśli już decydujemy się na pożyczkę, dobrze jest wziąć tę zaoferowaną nam przez bank, w którym mamy konto. Bank, widząc regularne wpływy oraz ilość wydatków, jest w stanie oszacować naszą zdolność kredytową, a co za tym idzie, możemy liczyć na szybki zastrzyk gotówki w kilka minut. Wystarczy złożyć wniosek online, a resztą zajmie się pożyczkodawca. Pożyczki te zazwyczaj nie przekraczają 5 000 zł. Co zrobić, gdy potrzebujemy większej kwoty?

Pożyczki online

Wtedy warto zapoznać się z ofertami pozabankowymi. W niektórych z nich kwoty pożyczek sięgają nawet do 20 000 zł! Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku maksymalny okres spłaty to 18 miesięcy. Wiele pozabankowych firm finansowych nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, a jedynie dowodu osobistego, numeru PESEL oraz adresu zamieszkania. Decyzję o przyznaniu pożyczki można otrzymać jeszcze tego samego dnia. Wszystko dzieje się online, a wniosek o pożyczkę wypełnia się na stronie pożyczkodawcy. Uczulamy jednak, aby korzystać tylko z tych ofert, które są znane i sprawdzone przez innych. Często zdarza się, że skuszeni atrakcyjną ofertą podajemy swoje dane oszustom, dlatego też istotne jest, by czytać wszelkie regulaminy, które pojawiają się na ekranie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na elastyczność oferty. Jeśli pożyczkodawca umożliwia wybór dnia spłaty z mozliwością jego zmiany, to jest to najkorzystniejsza oferta z jaką możesz się spotkać. Odradzamy ustalania pierwszych kilku dni miesiąca jako terminu płatności. Może to doprowadzić do spirali zadłużenia, dlatego też dobrze jest wybrać bezpieczniejszy okres, np. 15 dzień każdego miesiąca. Większość pracodawców wypłaca pieniądze swoim pracownikom do 10-ego dnia miesiąca. Gdy – załóżmy – ustalimy termin płatności na 5-ego każdego miesiąca, to musimy się liczyć z tym, że wynagrodzenie może jeszcze nie wpłynąć na konto. W związku z tym będziemy zmuszeni pożyczyć pieniądze od kogoś innego na przedłużenie terminu spłaty lub na spłatę całej raty. Niestety jest to rozwiązanie najgorsze z możliwych, ponieważ prowadzi do powstania klasycznej pętli zadłużenia.

Szukasz najlepszej oferty? Sprawdź porównywarkę pożyczek!

Szukając rzetelnego i aktualnego źródła danych na temat bieżących ofert pożyczkowych, dostępnych na rynku, warto sprawdzić naszą porównywarkę pożyczek. To aż 35 wyników porównania, a każdy z nich zawiera szczegółowe informacje dotyczące okresu spłaty, jego przedłużenia, czy kwoty jaką możesz pożyczyć. Sprawdź pożyczki online - rankig, z którego dowiesz się, gdzie warto wnioskować o chwilówkę na dobrych warunkach. Co wpływa na pozycję w naszym rankingu? Przede wszystkim zakres pożyczki, wysokość kosztów, minimum formalności, elastyczność oferty, dodatkowe bonusy oraz możliwość załatwienia formalności online.


Tekst: Krzysztof Pluta


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
8058 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
18802 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
10744 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.