UBEZPIECZENIA

GDZIE NAJTANIEJ WYKUPIĆ POLISĘ NA WAKACJE? - RANKING UBEZPIECZEŃ TURYSTYCZNYCH 2019

24 LIPCA 2019

Sezon wakacyjny w pełni, w związku z czym planujemy wyjazdy, również te zagraniczne. Przed urlopem warto pomyśleć o ubezpieczeniu turystycznym, które kosztuje zazwyczaj kilkadziesiąt złotych, a pozwala pokryć koszty zagranicznego leczenia, ubezpieczyć bagaż i uchronić się od wysokich kosztów w razie niespodziewanych wypadkach. Sprawdź ranking ubezpieczeń w czerwcu 2019 roku i czuj się bezpieczny podczas wakacji!

ranking ubezpieczen turystycznych 2019

Polisa na wakacje

Przeanalizowaliśmy oferty różnych firm, aby stwierdzić, które polisy na wakacje warto wziąć pod uwagę. Cena nie była naszym jedynym kryterium. Braliśmy pod uwagę również to, co wchodzi w cenę pakietu. Wiemy, że wiele osób, wybiera się na wakacje z pociechami, a ich bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze.

AXA Travel oraz Travel Sport

axa - ubezpieczenie turystyczne

Ranking ubezpieczeń na wakacje zaczynamy od ubezpieczalni AXA z ubezpieczeniem w dwóch wersjach – Travel lub Travel Sport, które następnie dostępne są w różnych wariantach w zależności od sumy ubezpieczenia. W przypadku pakietu pokrywającego koszty leczenia do 225 tysięcy złotych, NNW 18 tysięcy zł, OC do 225 tysięcy złotych i ubezpieczeniu bagażu do wartości 900 złotych, opłata za 7 dni wynosi 23,23 zł.

Warto wspomnieć, żeby wykupując ubezpieczenie na wakacje zagraniczne na dłuższy czas, możemy ubiegać się o zniżki.  

Aviva W Podróży

aviva - ubezpieczenia turystyczne

Kolejne miejsce zajmuje Aviva W Podróży, będąca polisą krótkoterminową na okres maksymalnie 29 dni. Cena za 7 dni (29 złotych) obejmuje pokrycie kosztów leczenia do 500 tysięcy złotych, NNW 60 tys. zł, OC 200 tys. złotych i ubezpieczenie bagażu do 5 tysięcy złotych.

Ubezpieczenie oferuje również pomoc cywilną i prawną w razie niespodziewanego wypadku poza granicami kraju. Podstawową wersję ubezpieczenia można zmienić na taką, która obejmuje rekreacyjne uprawianie sportów.

IHI Bupa

W ofercie IHI Bupa ubezpieczenie turystyczne kosztuje co prawda 261 złotych za 7 dni, oferuje jednak bardzo wysoki komfort i limity kwotowe. W przypadku kosztów leczenia nie występuje żadne górne ograniczenie. NNW do 247 tys. zł, OC do 1,6 mln zł i ubezpieczenie bagażu do wartości 6750 złotych.

Warto zauważyć, że na polskim rynku jest to jedyne ubezpieczenie turystyczne, które oferuje w 100% pokrycie kosztów leczenia (KL) i może obowiązywać na całym świecie (oprócz kraju stałego zamieszaknia).

TU Europa Travel World

W przypadku Europy, ubezpieczenie turystyczne dla wyjeżdżających za granicę przy opłacie tygodniowej rzędu 28 zł, zapewnia pokrycie kosztów leczenia do 720 tys. zł, NNW do 45 tys. zł, OC do 450 tys. zł i ubezpieczenie wartości bagażu do 4,5 tys. zł.

W powyższym zestawieniu Europa posiada najszerszy pakiet dodatkowych ubezpieczeń, którymi możesz uzupełnić podstawowe ubezpieczenie turystyczne, w efekcie czego ochronę w pełni dopasujesz do swoich potrzeb oraz charakterystyki wyjazdu.

Warto jednocześnie pamiętać, że przy ubezpieczeniach większej ilości osób (na przykład całej rodziny) powyższe towarzystwa ubezpieczeniowe będą oferowały atrakcyjne zniżki oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyszukaniu odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego pomoże Ci w tym porównywarka finansowa. Poznasz wszystkie szczegóły w kilka minut.


Zapraszamy Cię do naszej strony na Facebooku: Confronter - porównywarka finansowa.

Codziennie publikujemy treści na temat wsparcia finansowego i nie tylko. Analizujemy oferty, przedstawiamy wiadomości finansowe, a także porady o oszczędzaniu.

Dołącz do naszych obserwatorów, aby być na bieżąco!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10842 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
25298 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14456 zadowolonych Klientów