DORADCA KLIENTA

KONTO JAKŻE OSOBISTE - KONTO BANKOWE PEŁNE KORZYŚCI

11 PAŹDZIERNIKA 2017

W ofercie Alior Banku pojawiło się nowe konto osobiste: Konto Jakże Osobiste. Produkt wzbudza wiele zainteresowania, ponieważ oferuje dużą elastyczność. Sami możemy wybrać, na jakich korzyściach związanych z kontem osobistym najbardziej nam zależy.

konto jakze osobiste - konto pelne korzysci

Konto Jakże Osobiste – ile kosztuje?

Konto Jakże Osobiste co prawda nie jest zupełnie darmowe, jednak związanych z nim opłat łatwo uniknąć. Wymagania konieczne do spełnienia, aby nic nie płacić za konto, zdecydowanie nie są wygórowane. Ponadto część korzyści, gwarantujących nam bezpłatną obsługę konta, można elastycznie dobierać i zmieniać według własnych potrzeb za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku.

Otwarcie konta jest darmowe. Nic nie zapłacimy za kartę debetową, jeśli tylko wykonamy nią transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł w ujęciu miesięcznym.

Osoby poniżej 26. roku życia nic nie zapłacą prowadzenie konta. Konto Jakże Osobiste może być jednak darmowe również dla pozostałych, jeśli tylko zapewnią jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł. Za przelewy internetowe nic nie zapłacimy.

Pozostałe korzyści można dobrać według własnego uznania.

Korzyści do wyboru

Konto Jakże Osobiste może być w pełni dopasowane do jego właściciela. Jak to działa? Spośród listy dostępnych korzyści wystarczy wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają. Dwie korzyści otrzymujemy od banku za darmo. Za każdą kolejną musimy zapłacić 3,50 zł miesięcznie.

Korzyści możemy dobierać i zmieniać w aplikacji mobilnej, za pomocą bankowości internetowej lub w placówce Alior Banku.

Do wyboru mamy następujące korzyści:

  • bezpłatne korzystanie z bankomatów w całej Polsce,
  • bezpłatne korzystanie z bankomatów za granicą,
  • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
  • limit na koncie (do 1000 zł) bez odsetek przez 10 dni,
  • zwrot 1% za płatności telefonem w sklepach i punktach usługowych,
  • ubezpieczenie w podróży za granicą,
  • udział w programie MasterCard Priceless Specials,
  • pakiet assistance (ubezpieczenie samochodowe, domowe oraz medyczne),
  • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych.

Korzyści możemy zmieniać w zależności od potrzeb – zmiany zaczynają obowiązywać już od następnego dnia.

Program Priceless Specials

Program Priceless Specials to program lojalnościowy MasterCard. Pozwala zbierać punkty za transakcje wykonane kartą MasterCard (punkty otrzymujemy za każdą transakcję kartą u partnerów programu), a następnie wymieniać je na nagrody.

Nagrody obejmują m.in. vouchery na zakupy, bilety do kina, bilety lotnicze, zabawki, akcesoria.

Aby korzystać z benefitów, jakie daje program, należy dołączyć do niego na specjalnej, dedykowanej stronie.

Jak otworzyć Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste można założyć wygodnie online. Wystarczy wypełnić wniosek internetowy o założenie konta.

Konto można również otworzyć w placówkach Alior Banku.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich korzyści, jakie oferuje konto, należy pamiętać o tym, by aktywować swoje konto w bankowości internetowej i zainstalować aplikację Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste to naprawdę korzystna oferta. Jeśli chcesz, skorzystaj z naszej porównywarki kont osobistych, aby sprawdzić, jak wypada w zestawieniu z innymi ofertami. Najlepsze konta osobiste znajdziesz również w naszym Rankingu kont osobistych.

Jak przenieść konto do Alior Banku?

Jeśli chcemy przenieść konto do Alior Banku, bank załatwi za nas wszelkie formalności. Wystarczy złożyć w oddziale banku wniosek o przeniesienie rachunku oraz pełnomocnictwo i tym samym zrezygnować z usług poprzedniej instytucji. Wszelkie formalności zostaną załatwione z naszym imieniu, a bank nie pobierze za to żadnych opłat.

Bank zleci zamknięcie dotychczasowego rachunku i przekazanie znajdujących się na nim środków na nowe konto, przeniesie na nowe konto wszelkie zlecenia stałe i polecenia zapłaty, a także poinformuje o zmianie numeru rachunku naszego pracodawcę, ZUS i Urząd Skarbowy.

Podsumowanie: Konto Jakże Osobiste się opłaca

Konto Jakże Osobiste to wygodny i naprawdę opłacalny rachunek bankowy. Pozwala nam na dostosowanie korzyści do naszych aktualnych wymagań: korzyści możemy bowiem dowolnie zmieniać, w zależności od potrzeb. Wystarczy spełnić kilka prostych wymagań, aby cieszyć się brakiem podstawowych opłat za konto.


Tekst: Olga Gierszal
Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6396 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14924 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8528 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.