DORADCA KLIENTA

PROFIL ZAUFANY W BANKU - JAK GO ZAŁOŻYĆ?

18 WRZEŚNIA 2018

Nikt nie lubi stać w kolejkach, aby załatwić sprawy urzędowe i ciągle szukamy sposobów, aby tego uniknąć. Słyszałeś kiedyś o Profilu Zaufanym? Obecnie możesz go założyć między innymi za pomocą bankowego konta internatowego. Założenie profilu zaufanego trwa kilka chwil i okazuje się bardzo proste. Dowiedz się, w jaki sposób działa ta usługa i do kogo skierowane jest to rozwiązanie.

profil-zaufany-w-banku

Co to jest profil zaufany?

Jest to bezpłatna metoda potwierdzenia tożsamości w systemach administracji publicznej. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do serwisów polskiej e-administracji, co pozwala na załatwienie wielu spraw urzędowych bez konieczności odwiedzania konkretnych instytucji np. Urzędu Miasta, Urzędu Stanu Cywilnego. Załatwienie spraw online w domu jest bardzo wygodne. Opcja ta jest bezpłatna i ułatwia realizację pewnych zadań. Za pomocą Profilu Zaufanego możesz między innymi:

 • - podpisywać oraz wysyłać pisma urzędowe, wnioski;
 • - zgłosić narodziny dziecka;
 • - sprawdzisz ilość punktów karnych oraz inne informacje o swoich pojazdach;
 • - zameldować i wymeldować się z miejsca zamieszkania;
 • - zakładanie EKUZ;
 • - uzyskać odpisy aktów w USC;
 • - zgłosić sprzedaż samochodu czy utratę dowodu osobistego.

Zalety zakładania Profilu Zaufanego

Jest to idealne rozwiązanie dla osób pracujących lub zabieganych, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Tę opcję powinni rozważyć również przedsiębiorcy, ułatwi ona znacznie prowadzenie działalności gospodarczej. Może służyć także do sprawdzania statusu złożonych uprzednio dokumentów, zatem nie musimy odbywać wielu rozmów telefonicznych. Dostęp do spraw urzędowych mam o dowolnej porze dnia. Złożyć wniosek czy sprawdzić status sprawy możesz nawet w weekend.

Katalog spraw, które możesz załatwić jest naprawdę szeroki. Profil Zaufany może założyć każda pełnoletnia osoba, posiadająca konto w konkretnym banku. Stworzenie takiego profilu jest niezwykle łatwe i nie wymaga dużego zaangażowania. System ten jest ciągle rozwijany i za jego pomocą z miesiąca na miesiąc możemy załatwić więcej spraw. Profil Zaufany można założyć również bez pośrednictwa instytucji finansowych.

Profil zaufany możesz założyć nawet w przypadku, gdy nie posiadasz podpisu elektronicznego. Jego stworzenie za pośrednictwem banku jest najłatwiejszą z możliwych opcji. Formularz znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto internetowe.

Lista banków, w których elektronicznie założysz Profil Zaufany:

 • - Pakeo
 • - ING Bank śląski
 • - mBank
 • - Sandander Bank Polska
 • - Milennium
 • - PKO Bank Polski
 • - Envelo
 • - Inteligo

Jeśli chcesz założyć Profil Zaufany, wejdź na stronę banku, z którego usług korzystasz i sprawdź jak krok po kroku to zrobić. Gwarantujemy, że zajmie Ci to kilka chwil.

 


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
8793 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
20517 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
11724 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.