KONTA, LOKATY

LOKATY BANKOWE - RANKING OPROCENTOWANIA

4 LIPCA 2019

W środowisku niskich stóp procentowych oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat bankowych z pewnością nie należy do najbardziej atrakcyjnych. Dzięki promocjom instytucji finansowych skierowanych dla nowych i obecnych często można napotkać jednak ciekawsze oferty, pozwalające zarabiać na oszczędzaniu. Poniżej znajdziesz ranking najwyżej oprocentowanych lokat w czerwcu 2019 roku.

lokaty bankowe

Porównywarka lokat – wysokość oprocentowania

W zestawieniu oprocentowania lokat (przy porównaniu 40 różnych lokat oferowanych przez polskie banki) najwyższe odsetki, jakie można uzyskać w w tej chwili wynoszą  4%. Takową ofertę posiadają obecnie cztery banki, oferujące lokaty do 20 tysięcy na okres maksymalnie 6 miesięcy:

  • Idea Bank i Lokata Happy – okres trwania wynosi trzy miesiące, minimalna kwota 500 złotych, maksymalna kwota 20 tysięcy złotych, bez konieczności zakładania konta osobistego;
  • Nest Bank i Lokata Witaj – okres trwania wynosi sześć miesięcy, minimalna kwota 1000 złotych, maksymalna kwota 10 tysięcy złotych, konieczność zakładania konta osobistego;
  • Getin Bank i Lokata Mobilna – okres trwania trzy miesiące, minimalna kwota 500 złotych, maksymalna kwota 10 tysięcy złotych, bez konieczności założenia konta osobistego;
  • Plus Bank i Lokata na Start – okres trwania trzy miesiące, minimalna kwota 1000 złotych, maksymalna kwota 10 tysięcy złotych, konieczność zakładania konta osobistego.

Należy jednocześnie zauważyć, że powyższe oferty skierowane są do nowych klientów i dla osób, które wcześnie nie składały żadnych wniosków w wyżej wymienionych bankach. Instytucje dają również tylko jednorazową możliwość założenia takowej lokaty.

Przykładowo w Idea Banku przy założeniu wpłaty maksymalnej kwoty 20 tysięcy złotych i oprocentowaniu w skali roku na poziomie 4%, po 3 miesiącach zysk z lokaty wyniesie 150 złotych.

Lokaty bankowe ranking

Szukając lokaty warto wziąć pod uwagę nie tylko na wysokość oprocentowania, ale również na inne istotne czynniki, czyli czas jej trwania oraz maksymalną kwotę, którą można wpłacić do depozytu. W tym zestawieniu w miesiącu czerwcu, najbardziej atrakcyjne wydają się być lokaty Idea Banku oraz Banku Ochrony Środowiska (BOŚ).

Idea Bank oferuje lokatę z oprocentowaniem wysokości 3,5% (bez zakładania konta osobistego) Happy Pro na okres 3 miesięcy do kwoty maksymalnie 400 tysięcy. Z trochę niższym oprocentowaniem (3%), jednak zdecydowanie wyższą kwotą maksymalną (1 milion złotych) dostępna jest lokata na nowe środki PLUS.

Milion złotych w czerwcu 2019 roku można przeznaczyć również na lokatę w Banku Ochrony Środowiska (okres trwania lokaty to 3 miesiące), BOŚ oferuje już jednak niższe oprocentowanie swojego produktu, które wynosi w skali roku 2,5%.

Poznaj pełen ranking lokat bankowych i zobacz, która opcja będzie dla Ciebie atrakcyjna.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10842 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
25298 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14456 zadowolonych Klientów