TELEKOMY

NIŻSZE RACHUNKI ZA TELEFON - Z TĄ OFERTĄ TO MOŻLIWE!

17 MAJA 2017

Niesamowity wzrost mobilności na świecie sprawia, że technologia telefonii komórkowej kwitnie. W Polsce mówimy: “bez telefonu, jak bez ręki”, a operatorzy sieci komórkowych dwoją się i troją, abyśmy nie zostali niczego pozbawieni. Tylko ile to kosztuje?Ceny za usługi telekomunikacyjne są różne i zależą od wielu czynników. Ciężko jednak spośród tak wielu ofert przedstawianych przez wielu różnych operatorów wybrać tę, która będzie dla nas faktycznie atrakcyjna. Aby ułatwić Wam to zadanie, na bieżąco przedstawiamy i porównujemy najlepsze oferty telekomów w naszej porównywarce.


Dziś chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, z jak wielu funkcji telefonu korzystamy, ile za to płacimy, a zarazem jak trudno jest nam uwierzyć w to, że idealna oferta może być naprawdę tania. Zacznijmy od faktów.Z przykładowych badań z roku 2016, których wyniki przedstawione były w raporcie Digital in 2016 od We Are Social, okazuje się, że aż 94% Polaków korzysta z telefonów komórkowych. Dla porównania, z laptopów i komputerów stacjonarnych korzysta o 17% osób mniej. Telefon komórkowy stał się zatem najważniejszym źródłem kontaktu w Polsce, bez porównania z innymi urządzeniami. Do czego służy nam telefon? Jak powszechnie wiadomo, już nie tylko do dzwonienia i smsowania. Dzięki nowym funkcjom możemy więcej, tak więc 28% czasu zajmuje nam korzystanie z bankowości mobilnej, 27% – korzystanie z serwisów nawigacji i map, 25% - korzystanie z komunikatorów mobilnych, 19% – oglądanie wideo na smartfonach a 17% czasu poświęcamy na granie w gry mobilne. Nie da się ukryć, że do wszystkich tych czynności potrzebujemy dobrej jakości połączenia internetowego, a to kosztuje. Dokładając do tego cenę za rozmowy i SMSy, wychodzi niezła suma. Czy jednak musi tak być?

Przyjrzyjmy się ofercie, która w ostatnim czasie wyprzedziła wszystkie konkurencyjne propozycje innych operatorów.

NjuMobile

Abonament: 29 zł
Minuty do wszystkich sieci: bez limitu
SMS/MMS do wszystkich sieci: bez limitu
Pakiet internetowy: 10 GB

Za rozmowy do sieci stacjonarnych w Polsce naliczane są opłaty zgodnie z Cennikiem do wysokości 10 zł. Po przekroczeniu tej kwoty, opłaty za rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce nie są naliczane. Wszystko inne bez limitu - w niskiej cenie abonamentu.

Jeśli natomiast zdecydujesz się skorzystać z oferty wspólnie z inną osobą, każdy z Was zapłaci jedynie 19 zł miesięcznie.
Według TNS Polska przeciętny abonent płaci miesięcznie średnio od 65 do 123 zł. W porównaniu z powyższą ofertą od NjuMobile, to naprawdę wysokie rachunki. Jeśli jesteś w grupie osób, które przepłacają, zastanów się, czy nie lepiej przejść na bardziej atrakcyjną ofertę. Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego, że może płacić mniej, a zmiana operatora lub wykupienie pakietu na telefon, internet i telewizję w jednej sieci, może zoptymalizować koszta i znacznie obniżyć jego miesięczne rachunki.

Zapytaj o tę ofertę >>>

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6387 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14903 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8516 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.