TELEKOMY

PORÓWNANIE OFERT NA KARTĘ - CZERWIEC 2019

14 CZERWCA 2019

W pierwszej połowie 2019 roku na rynku pojawiło się wiele nowych modeli telefonów dostępnych w ofertach operatorów sieci komórkowych. Dostawcy usług GSM coraz silniej konkurują również w zakresie ofert na kartę. Jeżeli szukasz najkorzystniejszego rozwiązania dla siebie, to zapoznaj się z przygotowanym przez nas rankingiem.

porownanie ofert na karte

Porównanie ofert na kartę – na co zwrócić uwagę?

Szukając najkorzystniejszej oferty na kartę, powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na cenę pakietu oraz warunki oferty. Obecnie standardem są nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także nieograniczona liczba SMSów i MMSów. W związku z tym największą wagę warto zwrócić na to, jak duży pakiet Internetu będzie dla Ciebie dostępny, czy w jego ramach uzyskasz również dostęp do darmowych gigabajtów na terenie całej Unii Europejskiej oraz czy możesz liczyć na dostęp do części usług internetowych bez obciążania swojej puli Internetu. Warto sprawdzić, który operator oferuje najlepszy internet mobilny. Poniżej znajdziesz porównanie ofert na kartę dostępnych w czerwcu 2019 roku. Wybraliśmy pięć pakietów, które uważamy za najkorzystniejsze. Z całą pewnością wśród nich znajdziesz coś dla siebie.

Najlepszy internet mobilny lub bardzo niska cena

Wiele opoeratorów komórkowych oferuje w tej chwili połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne bez ograniczeń, podobnie jest z wiadomościami tekstowymi i multimedialnymi, dodatkowo 5 gigabajtów Internetu do wykorzystania w Polsce lub 1,8 GB w krajach Unii Europejskiej. Taki pakiet znajdziemy już za 19,90 zł w ofercie Niewyczerpalne Wszystko promowanej w okresie wakacyjnym przez a2mobile. Jeżeli zależy Ci jednak na większym pakiecie Internetu, wtedy interesująco wygląda również oferty 25 No Limit od Mobile Vikings oraz #GigaDaje od Virgin Mobile. W obu tych przypadkach warunki są takie same jak we wcześniej ofercie, z tą jednak różnicą, że użytkownik utrzymuje do wykorzystania 15 gigabajtów (bez Internetu w UE) i płaci za pakiet trochę więcej, bo 25 złotych. Alternatywą dla dwóch wspomnianych sieci może być cały czas mniej popularne w Polsce Lycamobile.

W przypadku tego operatora użytkownik dostaje aż 30 gigabajtów Internetu do wykorzystania (oraz 2 GB w krajach unijnych), płaci 20 złotych miesięcznie, nie może jednak liczyć na dostęp do darmowego pakietu MMSów. Bardzo zbliżoną ofertę do powyżej wymienionych, posiada Orange, gdzie za 25 złotych, użytkownik dostaje dostęp do nielimitowanych połączeń i SMSów (bez MMSów), 25 gigabajtów Internetu oraz 2,1 GB poza Polską, na terenie UE. Wyżej wymienione oferty są bardzo zbliżone do siebie więc to od Ciebie zależy, czy liczysz na jak najwięcej gigabajtów, dostęp do danych podczas wakacji, najniższą cenę czy też najlepszy zasięg. Jeśli chcesz zmienić pakiet telefoniczny, pomoże Ci w tym nasz aktualny ranking ofert komórkowych.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10056 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
23464 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
13408 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.