TELEKOMY

W JAKIEJ SIECI DOSTANIESZ TERAZ NAJLEPSZY MOBILNY INTERNET?

19 MARCA 2019

Na polskim rynku telefonii komórkowej działa kilku głównych operatorów oraz szereg sieci wirtualnych. Wszystkie z nich posiadają w swojej ofercie Internet mobilny, a konsument może obecnie wybierać z wielu ofert. Który ze wspomnianych operatorów oferuje najkorzystniejsze warunki oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego internetu mobilnego?

w jakiej sieci dostaniesz najlepszy mobilny internet

Zasięg, maksymalne prędkości, dostępne gigabajty i warunki oferty „unlimited”

Zanim zdecydujesz się na wybór Internetu mobilnego u konkretnego operatora, zwróć uwagę na najistotniejsze elementy, którymi będą różniły się poszczególne oferty. Głównymi czynnikami będą opłaty miesięczne i ilość dostępnych w pakiecie gigabajtów do wykorzystania. Powinieneś jednocześnie pamiętać, że popularne w ostatnim czasie oferty „unlimited” zazwyczaj nie oznaczają nieograniczonego dostępu do sieci – po przekroczeniu określonej ilości transferu danych prędkość przesyłu mocno spada. Szczegóły oferty zawsze są dokładnie opisane w podpisywanej umowę.

Oprócz tego warto zwrócić również uwagę na zasięg danego internetu mobilnego na terenie polski oraz jakie maksymalne prędkości gwarantuje operator, z którego oferty chciałbyś skorzystać.

W jakiej sieci znajdziesz najlepszy mobilny internet?

W ofercie czterech głównych operatorów znajduje się szereg pakietów internetu mobilnego. Zakładając jednak, że chcesz podpisać umowę na okres nie dłuższy niż dwa lata, interesuje Cię rozwiązanie dla domu (a nie tylko na potrzeby telefonu komórkowego) i nie chcesz przepłacać, to na początku 2019 roku jedną z ofert najlepszego mobilnego internetu prezentował Play Internet oferując 100 gigabajtów danych w cenie 49,99 zł. Na uwagę zasługuje również internet Domowy 4G w Orange, między innymi ze względu na wielkość dostępnego pakietu (250 GB), relatywnie mniejsze ograniczenie dostępnych prędkości po jego przekroczeniu (do 5 Mb/s) oraz dobry zasięg na terenie polski – w porównaniu do oferty sieci Play, cena za usługę jest jednak wyższa i wynosi 69,99 zł.

W przypadku rankingu ofert komórkowych, biorąc pod uwagę internet mobily na potrzeby smartfona, oferty większości operatorów nie są mocno zróżnicowane. Już od 20-25 złotych możesz skorzystać z nielimitowanego pakietu rozmów oraz smsów, odbierając pakiety internetowe liczące nawet do 20 gigabajtów. Doświadczenie pokazuje, że w tym przypadku oferta na kartę jest zazwyczaj bardziej korzystna niż rozwiązania abonamentowe – do wyboru masz również więcej konkurencyjnych operatorów.

Jeśli szukasz najlepszego mobilnego Internetu lub ciekawej propozycji abonamentu telefonicznego z telefonem lub bez, zwróć uwagę na ranking ofert komórkowych. Z pewnością znajdziesz korzystne rozwiązanie.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
8940 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
20860 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
11920 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.