TELEKOMY

TELEFON NA WAKACJE DLA DZIECKA – CZY TO DOBRY POMYSŁ?

11 CZERWCA 2018

W XXI wieku urządzenia mobilne towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat. Nie ma już nic szokującego w tym, że siedmiolatek z łatwością operuje telefonem. Służy mu on przede wszystkim do zabawy. Przychodzi jednak taki moment, gdy dziecko wyjeżdża na wakacje i potrzebuje kontaktu z rodzicami. Często koledzy mają już komórki, a nasze dziecko nie chce czuć się od nich gorsze. Co wtedy? Jakie granice postawić, dając dziecku pierwszy telefon?

telefon na wakacje dla dziecka - najlepszy abonament

Kiedy pierwszy smartfon dla dziecka?

Nowoczesne technologie są już wszechobecne i zacierają granice dyktujące odpowiedni wiek, w którym dziecko powinno dostać swój pierwszy smartfon. Istnieje jednak kilka teorii, które podpowiadają, jak zachować zdrowy rozsądek w tej kwestii.

Pójście do szkoły podstawowej to pierwszy moment wyznaczający granicę, od której dziecko może mieć swoje urządzenie mobilne. Wcześniej telefon służy mu tylko jako zabawka i nie ma potrzeby płacić w tym czasie abonamentu.

Inna teoria mówi o tym, że idealnym momentem na podarowanie smartfona jest czas, kiedy dziecko samo zacznie chodzić do i ze szkoły. Wtedy kontakt w nagłych sytuacjach jest czymś, co uspokaja rodziców.

Ostatnią opcją jest samodzielny wyjazd na wakacje, obóz czy kolonię. W takiej sytuacji stały kontakt telefoniczny jest wręcz wymagany.

Ranking operatorów komórkowych

Kiedy już zdecydujemy się podarować dziecku pierwszy telefon, pozostanie nam wybór najkorzystniejszej oferty. Telefon na kartę, abonament czy usługa MIX? Która oferta sprawdzi się najlepiej? Konieczność systematycznego doładowywania konta w ofercie pre-paid jest uciążliwa i niekomfortowa. W przypadku dzieci bezpieczną ofertą jest abonament, ponieważ mamy wgląd do tego, gdzie dziecko dzwoni oraz możemy kontrolować koszta. Jedynym zmartwieniem jest comiesięczne regulowanie rachunków. Dla osób, które nie lubią zajmować się takimi sprawami, ułatwieniem może być polecenie zapłaty bądź udostępnienie swojej karty jako metody płatności.

Na rynku znajdziemy wielu operatorów komórkowych, którzy oferują atrakcyjne abonamenty. Który z nich wybrać? Z pomocą przychodzi ranking ofert komórkowych, który w jednym miejscu zbiera wszystkie dane o ofertach dostępnych u usługodawców. Ilość smsów, minut do rozmów, pakiet internetu, koszt miesięczny czy czas trwania umowy: to wszystko pomoże nam znaleźć ranking operatorów komórkowych. Jest to świetne narzędzie, które śmiało można wykorzystać, gdy decydujemy się na pierwszy abonament dla dziecka bądź sami chcemy skorzystać z lepszej oferty. W rankingu znajdziemy również informacje o różnego rodzaju promocjach.

Pożyczka na telefon od zaraz

Aktualnie przez telefon możemy załatwić wszystko. Technologia rozwinęła się bardzo mocno i jest ogólnodostępna, więc każdy może teraz bez problemu korzystać z jej dobrodziejstw. Czasami zdarza się, że sytuacje losowe nam nie sprzyjają, wręcz rzucają kłody pod nogi. W portfelu pusto, a nasze dziecko jest na wakacjach i prosi o więcej pieniędzy, ponieważ wydało całe kieszonkowe. W takim wypadku, możemy przelewać mu pieniądze prosto na jego numer telefonu, jeśli wcześniej powiązaliśmy z nim konto bankowe. W razie, gdy sami potrzebujemy gotówki, dobrym rozwiązaniem jest pożyczka na telefon od zaraz. Pozwala to na szybki zastrzyk gotówki w nagłych sytuacjach i jest świetną pomocą, gdy dziecko na wakacjach zgubi bądź wyda wszystkie pieniądze.


Telefon na wakacje dla dziecka to dobre rozwiązanie, które pozwoli nam pozostać w stałym kontakcie z naszą pociechą. Wybór pierwszego telefonu nie jest łatwy, podobnie jak decyzja co do abonamentu. W wyborze najlepszej oferty pomocny może się okazać ranking ofert komórkowych.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
6378 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
14882 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
8504 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.