KREDYTY, POŻYCZKI

NAJTAŃSZY KREDYT KONSOLIDACYJNY - PORÓWNANIE OFERT

18 LIPCA 2018

Kredyt konsolidacyjny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają kilka zobowiązań finansowych. Spłacasz pożyczkę, raty za telewizor, wakacyjny kredyt? Niezależnie od tego, jaki był cel i zakres długu, wszystkie zobowiązania możesz połączyć w jedną ratę – czyli skonsolidować. Wybierając ofertę warto postawić na tę najtańszą – dzięki temu koszt miesięcznej raty zmaleje. Sprawdź, gdzie szukać najtańszych kredytów konsolidacyjnych i na co jeszcze zwrócić uwagę!

najtanszy kredyt konsolidacyjny - porownanie ofert

Na czym polega konsolidacja?

Konsolidacja długów polega na połączeniu kilku zobowiązań w jedno. Dzięki temu możemy spłacać jedną ratę na poczet wszystkich wcześniejszych zadłużeń. W przypadku kredytu konsolidacyjnego od strony formalnej wygląda to tak, że bank, w którym go zaciągamy, reguluje nasze dotychczasowe zadłużenia, a my otrzymujemy w zamian za to jeden kredyt stanowiący sumę zobowiązań. Najczęściej przy tej okazji możemy również otrzymać dodatkową gotówkę.

Kredyt konsolidacyjny możemy często otrzymać na dobrych warunkach. Ponadto spłatę możemy rozłożyć na dogodny okres – dzięki czemu miesięczna wysokość raty się zmniejsza (odsetki są nam również naliczane tylko przez jedną instytucję – to dodatkowa oszczędność).

Długość okresu spłaty powinniśmy dostosować do swoich możliwości finansowych. Pamiętajmy, że im dłuższy okres spłaty, tym niższa będzie rata, jednak całkowity koszt kredytu wzrośnie. Wybierając ofertę sprawdźmy też wysokość oprocentowania i prowizji – warto wybrać najtańszy kredyt konsolidacyjny, aby nie wpaść z deszczu pod rynnę.

Konsolidacja zadłużenia daje nam możliwość nowego startu, dlatego kredyt ten często nazywany jest kredytem oddłużeniowym. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z kilkoma długami i mających trudności z ich terminową spłatą.

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt konsolidacyjny?

Na koszt kredytu konsolidacyjnego wpływa nie tylko oprocentowanie, ale również prowizja. Wybierając najtańszy kredyt konsolidacyjny powinniśmy więc zwrócić uwagę na wysokość obu tych wartości. Poniżej przedstawiamy najkorzystniejsze oferty ostatnich miesięcy. Warto jednak pamiętać, że ostateczna wysokość opłat będzie uzależniona od zdolności kredytowej konsumenta.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole

Konsolidacja długów w Credit Agricole to na ten moment najtańsze rozwiązanie. Największe zalety oferty to nawet 0% prowizji i niskie oprocentowanie. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na kredyt ze współkredytobiorcą, możemy liczyć na podwyższenie jego kwoty.

Parametry oferty:

Oprocentowanie 6%
Prowizja 0%
Minimalna kwota kredytu 1000 zł
Maksymalna kwota kredytu 150 000 zł
Okres spłaty kredytu 1-120 miesięcy

Mini Ratka konsolidacyjna w PKO BP

Mini Ratka konsolidacyjna to opcja dla osób, którym zależy na dodatkowym zastrzyku gotówki. Łącząc swoje długi w ramach Mini Ratki, mamy możliwość otrzymania dodatkowej kwoty w wysokości nawet 25% wartości konsolidowanych zobowiązań. Dodatkowo bank PKO BP oferuje nam wakacje kredytowe i umożliwia dogodny wybór dnia spłaty. Koszt kredytu jest nieco wyższy niż w przypadku Credit Agricole, jednak bank PKO często uruchamia specjalne promocje – warto więc je śledzić.

Parametry oferty:

Oprocentowanie 8%
Prowizja 5%
Minimalna kwota kredytu 1000 zł
Maksymalna kwota kredytu 120 000 zł
Okres spłaty kredytu 1-120 miesięcy

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

Alior Bank proponuje kredyt konsolidacyjny na naprawdę niezłych warunkach – koszta będą w tym wypadku porównywalne lub nawet nieco niższe niż w przypadku Mini Ratki. Dodatkową zaletą jest możliwość skonsolidowania zobowiązań o łącznej wartości nawet 200 000 zł. W Alior Banku również możemy liczyć na bonusowe środki na dowolny cel.

Parametry oferty:

Oprocentowanie 5,9%
Prowizja 5,9%
Minimalna kwota kredytu 35 000 zł
Maksymalna kwota kredytu 200 000 zł
Okres spłaty kredytu 6-120 miesięcy

Kredyt konsolidacyjny w mBanku

Konsolidacja długów w mBanku zajmuje 4. miejsce pod kątem kosztu oferty, jednak 1. jeśli chodzi o możliwość otrzymania dodatkowych środków. W ramach tego kredytu możemy skonsolidować niższą kwotę, niż w Alior Banku – do 150 000 zł, jednak mamy możliwość otrzymania dodatkowych środków o równowartości nawet 100% sumy konsolidowanych środków.

Parametry oferty:

Oprocentowanie 7,77%
Prowizja 7,77%
Minimalna kwota kredytu 500 zł
Maksymalna kwota kredytu 150 000 zł
Okres spłaty kredytu 3-96 miesięcy

Porównywarka kredytów – przekonaj się sam!

Poszukujesz idealnego kredytu dla siebie i chcesz porównać więcej ofert? Taką możliwość daje porównywarka kredytów konsolidacyjnych. Znajdziesz w niej różnorodne oferty posortowane według szacowanego RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (to koszt oprocentowania, prowizji i wszelkich opłat dodatkowych).

Najlepsze oferty każdego miesiąca zbieramy dodatkowo w Rankingu kredytów konsolidacyjnych. Odwiedź go, a być może się zainspirujesz.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oferty, skontaktuj się z naszym doradcą ds. kredytów konsolidacyjnych. Wypełnij formularz kontaktowy, a doradca oddzwoni i bez żadnych zobowiązań udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże dobrać ofertę, która odpowie Twoim oczekiwaniom.

Kredyt konsolidacyjny to świetne rozwiązanie dla osób, które mają na swoim koncie kilka długów. Pozwala połączyć wszystkie raty w jedną, obniżyć miesięczny koszt i wystartować z czystą kartą. Zastanawiasz się, jak znaleźć najtańszy kredyt konsolidacyjny? Porównywarka kredytów to narzędzie, które pomoże Ci podjąć decyzję!


Konsolidacja długów pozwala na połączenie kilku zobowiązań w jedną ratę – dzięki temu nie tylko obniżamy miesięczny koszt raty, ale również startujemy z czystą kartą. Jak jednak wybrać najtańszy kredyt konsolidacyjny? Sprawdź, na co zwrócić uwagę i przejrzyj dostępne oferty w porównywarce kredytów.


Tekst: Olga Gierszal


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
9309 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
21721 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
12412 zadowolonych Klientów
Ta strona używa plików cookies. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne ze zgodą Czytaj więcej.