KONTA, LOKATY

CZY WARTO WZIĄĆ POŻYCZKĘ NA REMONT NIERUCHOMOŚCI?

4 PAŹDZIERNIKA 2018

Jeżeli planujesz remont swojego mieszkania, domu lub innej nieruchomości, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z ogromu czekających Cię kosztów. Odnowienie łazienki lub kuchni może być kosztem rzędu kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy. Czy w związku z tym warto wspomóc się pożyczką na remont lub kredyt gotówkowy?

czy warto wziac pozyczke

Przede wszystkim ustal zakres wykonywanych prac

Jeżeli zależy Ci na samym odświeżeniu pomieszczeń – odmalowaniu ścian i sufitów, poprawie prac gipsiarskich oraz odnowieniu paru dodatków wtedy pożyczka na remont nie będzie konieczna. W zupełności wystarczy kilka tysięcy złotych limitu na karcie kredytowej, który z łatwością spłacisz w kolejnych miesiącach.

W przypadku kiedy w grę wchodzi remont generalny, rwanie kafelek, podłóg i całkowita zamiana aranżacji, wtedy może się okazać, że koszt samego remontu będzie zbliżał się wartością do kupna niewielkiego mieszkanka. W takim przypadku warto pomyśleć o pożyczce lub nawet kredycie hipotecznym. Szybka pożyczka na remont pozwoli Ci na wykonywanie prac remontowych bez większych przerw z powodów finansowych. Sam decydujesz na co wydać pożyczoną gotówkę. Zobowiązanie możesz spłacić, gdy zakończysz zmiany.

Pożyczka na remont czy kredyt?

Remont mieszkania lub domu sfinansować można także z kredytu gotówkowego, który bank przyznaje na konkretny cel. W takiej formie bez problemu uzyskasz kilkadziesiąt tysięcy złotych wypłacanych w transzach lub w całości.

Jeżeli jednak skłaniasz się w kierunku wielkich zmian i nowej aranżacji nieruchomości, wtedy najlepiej sięgnąć po hipotekę.

Na decyzję banku związaną z przyznaniem Ci kredytu na konkretny cel będziesz musiał jednak zaczekać. Pożyczka jest znacznie szybszym rozwiązaniem. Na rynku są dostępne nawet pożyczki, które uzyskasz przez Internet bez wychodzenia z domu.

Kredyt hipoteczny na remont

Tak, na remont również możesz zaciągnąć kredyt hipoteczny! Co prawda wiąże się z tym najwięcej formalności, jednak będziesz w stanie wynegocjować korzystne oprocentowanie i raty rozłożone nawet na kilkadziesiąt lat.

Przy kwocie rzędu 100 tysięcy złotych zaciągniętej na okres 15 lat, Twoja rata nie powinna przekroczyć 1000 złotych miesięcznie, co będzie dłuższym, jednak zdecydowanie mniejszym jednorazowym obciążeniem dla Twojego budżetu. Co więcej, po kilku latach spłacania kredytu będziesz mógł oddać pozostałe zobowiązania szybciej bez dodatkowych opłat naliczanych przez bank.

Chcesz porównać dostępne w tej chwili pożyczki oraz kredyty? Skorzystaj z naszej porównywarki finansowej. Pozwoli Ci ona znaleźć najkorzystniejsze oferty, sprawdzić wysokość oprocentowania konkretnego wsparcia finansowego oraz znajdziesz wszelkie informacje dotyczące jego spłaty.


Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku: Promocje finansowe, na których zarobisz.

Publikujemy w niej informacje na temat najbardziej opłacalnych promocji finansowych na rynku. Dokładnie analizujemy oferty i tłumaczymy co zrobić, aby na każdej promocji tylko i wyłącznie skorzystać.

Dołącz do grupy, a wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu i zawsze będziesz na bieżąco z najkorzystniejszymi promocjami!


Zapisz się do naszego newslettera!
Wyślemy Ci wiadomość tylko wtedy, gdy na rynku pojawi się PRAWDZIWA OKAZJA. Dzięki niej zaoszczędzisz bądź powiększysz swoje oszczędności. Warto!

POWIEDZ NAM, CZEGO SZUKASZ A ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJLEPSZĄ OFERTĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ODDZWONIMY DO CIEBIE!

W CONFRONTERZE MASZ WIELE SPOSOBÓW NA ZARABIANIE

PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
PORÓWNAJ NAJLEPSZE LOKATY
10842 zadowolonych Klientów
NA KONCIE BANKOWYM
ZACZNIJ ZARABIAĆ
NA KONCIE BANKOWYM
25298 zadowolonych Klientów
NAJTAŃSZY KREDYT
WYBIERZ
NAJTAŃSZY KREDYT
14456 zadowolonych Klientów